Car Hub Japan

More Links

Kullanılmış Japon Arabalarının Türkiye'ye Zahmetsizce Gönderiyor

Japan Car Hub yılların verdiği tecrübe, bilgi ve değerli uzmanlığı ile müşterilere en sorunsuz ve sorunsuz araç teslimatı çözümleri sunar. Japon kullanılmış aracınızı bizden satın aldıktan sonra, mümkün olan en kısa zamanda ülkenize ulaştırılacaktır. Dünyanın dört bir yanındaki müşterilere gönderi hizmeti sunduğumuzdan, yüksek kaliteli nakliye hizmetlerimiz, bulunduğunuz dünyanın bir bölümünden bağımsız olarak kullanılabilir.

Ayrıca, kurallar, verimli sevkiyat prosedürleri, fiyatlar ve taşıyıcılar hakkında size bilgi vermek için bilgili müşteri hizmetleri temsilcilerine sahibiz. Car Hub Japan özellikle değerli araçlarla uğraşırken iletişimin çok önemli olduğunu bilmekte. Bu yüzden, aracınız ülkenize güvenli bir şekilde teslim edilinceye kadar yanınızda kalacaktır ve araç hareket halindeyken gönderi durumunuzla sizi güncel tutacağız.

Nakliye Zaman Çizelgesi

Bir aracın Türkiye'ye nakliyesi ile ilgili tüm işlemler aşağıdaki gibidir:

Gönderi Seçenekleri

RORO yöntemi en güvenli ve hesaplı nakliye yöntemi olarak geçer. Araçları RORO gemisine sürüyoruz ve otomobilleri güvertelere sabitliyoruz. Aracınız geminin içinde iken ve sevkiyat sırasında meydana gelebilecek hasarlardan korunuyor. RORO gönderileri, aracınıza maksimum koruma sağlayan, hava geçirmez ve su geçirmez bölgelerle birlikte yerleşik rampalara sahip özel gemilerde taşınır.

RORO yönteminin tersine, güvenli ve daha detaylı bir gönderi tipi olduğu için, konteyner taşımacılığı, yüksek fiyatlı, lüks otomobiller için idealdir. Sevkiyatlarınız için profesyonel ekibimiz ayrodinamik sistemler kullanmaktalar. Bu yöntemde, aracınız güvenli bir nakliye konteynerine yüklenir ve taşıma sırasında hareket etmesini önlemek için kayışlarla sabitlenir. Konteynerlı sevkiyat aracınızı su ve rüzgardan korur.

TÜRKİYE
Are you looking for the perfect car?

Talk to one of our Account Managers and get your Free Quote right away!